Na nástěnce jsou připnuté útržky z osobních projektů, fotografie a experimenty z posledních let.

Skupinový projekt na univerzitě, který umožňuje člověku být na chvíli v kůži člověka s Alzheimerem, využívající VR set. Více info a video je na univerzitním webu.
Zhmotnění písničky od V+W Za tím mořem piva, ve které se člověk může volně pohybovat. Počítačová hra, ale tak trochu i hudební klip a místo, kde nemají brambory a z másla maj hory. Více info
Pokus představit si přistání neidentifikovatelného létajícího objektu na naši planetu, tolik zničenou a změněnou. Landart a video vytvořené na plenéru v Kopánkách, 2018.
Záběr z TV identů.
Rozhovor s Fratiškem eF Horvátem natočený v rámci Zlín Film Festivalu 2018 je dostupný na YouTube.
Pokus o záchranu mrtvého stromu. Reakce na léčebnou péči poskytovanou lidem v pozdních stádiích života, kteří chtějí zemřít. Land art z roku 2015.
Bývalá kapela Ritz Pitz z Třebíče, 2014
Mini-kolekce portrétů nafocených pro Střední průmyslovou školu Třebíč v roce 2014, jedna z fotografií.
Video s názvem "Koloběh" připomínající šamanskou a čarodějnickou tradici v oblasti Česko-slovenské hranice. Vytvořeno v roce 2016 na univerzitním plenéru v Kopánkách.
Navštívil jsem recyklační středisko nedaleko Prahy. Každý den sem přivezou 12 tun staré elektroniky. V Česku nemáme žádné zásoby plynu, uranu ani ropy, 80 % olova získáváme recyklací. Všechno ostatní importujeme, většinou z Ruska nebo Číny.